Як усунути скрип дерев’яної підлоги

Скрип дерев’яної підлоги можна усунути шляхом притягання дощок до лагам НЕ цвяхами, а саморізами. Прибивати можна — в одному місці б’єте, в іншому цвяхи вилазять.

Піна взагалі ні до чого. Потрібно саме прикрутити саморізами. Без пропусків, в кожну дошку по два самореза на 70 під різним кутом. Щоб не пропустити лаги, береться довге тупе свердло і свердляться дірки по всій довжині дошки, поки не знайдете лагу.

Тупе — щоб краще відчути різницю, коли воно йде в порожнечу, а коли потрапляє в лагу. Фанеру до підлоги потрібно не просто прикручувати, але і приклеювати на КС.

Якщо все зробити правильно — підлога скрипіти не буде. Ні відразу, ні потім. В особливо запущених випадках (якщо скрип залишився на місці, де немає лаги) робиться пропив між статевими рейками — щоб була реальна щілину і скрипіти було нічому.

Якщо є місця, в яких підлогу сильно «ходить» — в цих місцях підлогу розкривається і зміцнюється додатково.
Як усунути скрип дерев'яної підлоги

Потім два шляхи:

Фанера товщиною 10мм. Під рулонні покриття (лінолеум, ковролін) цього достатньо. Якщо потрібна ідеальна площину (наприклад, під ламінат), то фанера кладеться в два шари з перехлестом стиків.

Фанера клеїться на клей КС і притягається саморізами.
Vetonit vaateri fine — спеціальна Самовирівнююча суміш, придатна для дерев’яних підлог. На підлогу кладеться і кріпиться штукатурна сітка, периметр пропенівается, а потім заливається суміш.

Якщо прибирати стару підлогу, то варіанти такі:

Стелити фанеру по лагам — перший ряд 20мм, другий ряд 10 мм.
Робити стяжку по маяках. Варіант не підходить для першого поверху, де потрібно ще утеплення.

Якщо потрібно сильно підняти рівень підлоги, то робиться легка стяжка — вона дозволяє підняти підлогу на 15 см без особливого навантаження на перекриття.
«Суха стяжка» — листи ГВЛ на керамзитного засипку.

Добавить комментарий