Як позбутися від грибка у ванній кімнаті

Як правило, поява грибка у ванній кімнаті не відразу помітно. Спочатку це незрозуміле маленька темна пляма, яке в подальшому може створити багато неприємностей. І ось перед людиною постає питання, як позбутися від грибка у ванній.

Як позбутися від грибка у ванній

В першу чергу поява грибка зумовлено підвищеною вологістю і поганою вентиляцією. Для розмноження грибка волога обстановка є сприятливою умовою. Якщо грибок з’явився на дерев’яних поверхнях, це, врешті-решт, може призвести до руйнування деревини. Однак слід враховувати, що грибок шкідливий не тільки для будівельних конструкцій і матеріалів, так само він шкідливий для організму людини.

Спори грибка, потрапляючи в легені людини, можуть бути збудниками різних інфекцій. Найчастіше це, практично не піддаються діагностиці алергічні захворювання шкіри. Або захворювання суглобів, постійний головний біль, запаморочення і нудота. Сприйняття людиною спор грибка, різний, а відповідно і проявляється ураження по-різному. Таким захворювань і інфекцій більше схильні діти і люди похилого віку, імунна система яких ослаблена.Як позбутися від грибка у ванній кімнаті

Як позбутися від грибка у ванній: як це виглядає

І все-таки як позбутися від грибка у ванній кімнаті. В першу чергу необхідно позбутися від причин появи грибка. Забезпечте хорошу вентиляцію у ванній кімнаті, щоб знизити рівень вологості. Як один з варіантів, ви можете встановити у ванній потужну витяжку.

Після усунення причин виникнення можна переходити власне до самого грибку. Для початку необхідно ретельно зачистити заражену поверхню. Якщо стіни покриті фарбою або вапном, потрібно зачистити їх до твердого підстави. Також слід видалити оздоблювальний матеріал в разі появи грибка на стелі. Найвідоміше і поширений засіб для боротьби з грибком це антисептики. Це різні хімічні речовини, що володіють протимікробну дію. Найчастіше це розчини, виготовлені з додаванням води або уайт-спіриту.

Ось деякі рецепти народних засобів

— Антисептиків: на 10 літрів води додається 0,9 кг бури, 0,4 кг борної кислоти, 1,4 л столового оцту. Або інший розчин: на 10 літрів води додаємо 1,5 кг фториду натрію. Як антисептик можна використовувати мідний купорос, або інші речовини з високим відсотковим вмістом хлору.

Також можна купити готові розчини для видалення грибка. Наприклад, «Антигрибок», «Біостоп», «Гідротекс» і «Тамак». Антисептична речовина глибоко проникає в заражену поверхню і знищує грибок. На сьогоднішній день виробниками пропонується велика кількість таких коштів. Однак універсального засобу не існує. З цієї причини при покупці подібного речовини, необхідно уточнити, як і для чого використовується даний антисептик.

Використовуючи наші поради, ви зможете нарешті позбутися від грибка у ванній кімнаті. Але краще не допускати появи грибка, що допоможе запобігти своєчасна профілактика приміщення.

І пам’ятайте, яке б засіб ви не вибрали, уважно ознайомтеся з інструкцією застосування. При обробці заражених поверхонь важливо подбає про свою безпеку. Все ж це хімічні речовини, і при попаданні на шкіру і в очі вони можуть викликати сильне роздратування. Захистіть свою шкіру від попадання цих речовин.

Добавить комментарий