Як оформити сучасну кухню

Як оформити сучасну кухню

Кухня — це надзвичайно важлива частина нашої квартири, осередок «домашнього вогнища». На кухню повинно тягнути після напруженого трудового дня.

Тому дизайн кухні повинен радувати око і розташовувати до затишку і можливості відпочити.

Оформити дизайн кухні можна в різних стилях. Молодь віддає перевагу один із сучасних стилів: модерн, хай-тек, мінімалізм, лофт, арт-деко та інші.

При цьому, дуже часто важко визначити приналежність стилю інтер’єру конкретного приміщення до певного напряму, так як вони мають досить багато спільних рис.

Як оформити сучасну кухню
Старше покоління і романтичні натури схильні вибирати для дизайну кухні такі стилі, як кантрі, прованс або інші «сільські» напряму, яким властиві певний антураж і меблі «під старовину».

Деякі навіть використовують спеціальні технології, щоб окремі предмети виглядали старшими за віком. Меблі, виконана «під дуб», буде виглядати дуже органічно в даній обстановці.

Скатертина в клітинку на столі перенесе вас в дитячу атмосферу «на дачі у бабусі». Додайте всюди різні аксесуари: різноманітна кераміка, сервізи, колекції тарілок, букетик у вазі на столі, адже кашу маслом не зіпсуєш, як відомо.
Як оформити сучасну кухню

Надзвичайно романтично буде виглядати кухня у французькому стилі.

Але тут, можливо, доведеться серйозно зайнятися переплануванням, так як основою цього стилю є високі стелі, арочні проходи. Незайвими будуть і орнаменти на меблях.

Треба сказати, що подібне оформлення кухні потребує чимало коштів.
Як оформити сучасну кухню
При плануванні дизайну кухні всі приміщення можна умовно розділити на дві зони — робочу і столову. Перша зона повинна відповідати всім вимогам господині дому, мати необхідне обладнання. Основний принцип тут — компактність. Все повинно бути під рукою.
Як оформити сучасну кухню

В основі кухонного дизайну лежить правильно підібрана меблі, і головне тут — стіл. З точки зору психології вважається, що найбільш прийнятний в дизайні кухні круглий стіл.

Психологічно це впливає на нас наступним чином: немає кутів — а значить, немає кутів і в спілкуванні, немає ніякого поділу, сварок.
Як оформити сучасну кухню

Загальна проблема — маленька площа кухні. Вмістити в такому приміщенні робочу і столову зони досить складно, тому деякі люди переносять зону їдальні у вітальню або об’єднують вітальню і кухню в одне просторе приміщення.

Якщо ж вас ця проблема дійсно серйозно турбує, а вирішити її вищевказаним шляхом у вас немає можливості, зверніться до професіоналів: з допомогою креслень і різних варіантів розміщення меблів вони допоможуть вам впоратися з цією проблемою.

У якому б стилі ви не хотіли бачити кухню вашого будинку, є кілька аксесуарів, які завжди допоможуть додати чимало затишку в кухонний інтер’єр.

Це, звичайно ж, скатертина, штори, чохли і подушки для стільців. Краще на кухні, при виборі цих речей, використовувати світлі тони.
Як оформити сучасну кухню

Добавить комментарий