Вибір кольору для інтер’єру робочого кабінету

Гарний робочий кабінет у будинку — мрія кожної людини. У цій кімнаті можна не тільки працювати, але і розмістити в ній домашню бібліотеку, щоб всі члени сім’ї могли в тиші займатися або читати книги.

Традиційні кольори для оформлення простору робочого кабінету коричневий, чорний, білий, сірий, темно-зелений і темні відтінки червоного.

Однак сучасні дизайнери воліють відступати від класичних канонів, пропонуючи нові та цікаві колірні рішення оформлення.

Вибір кольору для інтер'єру робочого кабінету

Вибір кольору для інтер’єру робочого кабінету

У своєму рішенні вони спираються на думку психологів, фахівців з кольоротерапії. Згідно з принципами кольоротерапії, кольори впливають на підсвідомість людини, викликаючи в ньому різнополярні емоції і різні асоціації.

Так, наприклад, помаранчевий колір викликає тільки приємні асоціації і підвищує концентрацію уваги. До речі, помаранчевий — колір духовного зростання і самовдосконалення. При грамотному підході до оформлення інтер’єру, цей колір може гармонійно «заграти» в робочому кабінеті.

Безумовно, «солідні» темні кольори якнайкраще підходять для робочого кабінету, але в теж час легкі пастельні і яскраві, насичені кольори і відтінки також варто брати до уваги. Винятки можуть стати лише жовтий і червоний: перший виглядає легковажно, а другий може викликати неуважність.

Один з найбільш цікавих і корисних кольорів — синій. Він знімає напругу, допомагає боротися зі стресом. Синій — колір універсальний, тому він в рівній мірі буде гармонійно виглядати в кабінеті ділової жінки або чоловіки-бізнесмена.

Зелений колір — колір гармонії і заспокоєння. Він чудово сприймається візуально і символізує життєві сили.

Вибір кольору для інтер'єру робочого кабінету

Доведено, що всі відтінки зеленого сприятливо впливають на психіку людини, сприяючи релаксації, заспокоєнню і стабілізації емоційного фону.

Світлі кольори і відтінки викликають відчуття легкості і простору. Вони символізує натхнення, спокій і гармонію. Психологи радять віддавати перевагу світлій гаммі, оскільки це вбереже працюючої людини від депресії і втоми.

Фіолетовий колір стане самим вірним вибором для оформлення внутрішнього простору робочого кабінету. Цей спокійний і гармонійний колір викликає захоплення і свідчить про особливу смак людини.

Крім того, фіолетовий і його відтінки нагадують про розкіш, багатство і про успішність. Невипадково цей дивовижний і магічний колір воліли багато володарі минулих століть. Робочий кабінет заблискає незвичайним світлом і час, проведений в ньому, принесе лише користь.

Вибір кольору для інтер'єру робочого кабінету

Безсумнівно, що не тільки вищезгадані кольори підійдуть для робочого кабінету. Досвідчений і творчий дизайнер обов’язково знайде відповідні кольори і відтінки, які зроблять кімнату красивою, не порушуючи емоційну рівновагу людини.

Добавить комментарий