Варіанти ландшафтного дизайну

Ландшафтний дизайн кожної ділянки садівники роблять по своєму смаку. Уподобання та матеріальні можливості у всіх різні. Але всі ми єдині в одному: обов’язково щось десь подгляд і запам’ятаємо варіанти, найбільш підходящі для нас.

Важливо ще й те, що рослини в кожній кліматичній зоні різні і те, що росте без укриття на зиму на півдні, що не перенесе у нас навіть найменших низьких температур.

Тому грамотний проект озеленення ділянки можна замовити тут https://ruvo.com.ua/ozelenenie.html.

Варіанти ландшафтного дизайну
Раніше я просто заходила до сусідів, і вони із задоволенням розповідали що і де можна купити дешевше, як правильно посадити і прикрасити свою ділянку. І, головне, можна було дізнатися про рослини, які обов’язково приживуться на моїй ділянці, тому що такі ж ростуть за парканом у сусідів!
У перші рік-два освоєння ділянки не можна все разом облагородити і прикрасити: немає необхідної кількості рослин.

Варіанти ландшафтного дизайну

 

З часом, купуючи або займаючись розмноженням (живцюванням або насінням), дивлячись цікаві фотографії в інтернеті, можна було вже втілювати в реальність задумані колись ідеї ландшафтного дизайну ділянки))))))))))))

Варіанти ландшафтного дизайну
Нижче представлені варіанти ландшафтного дизайну ділянки. Зверніть увагу на колірні поєднання і те, як зоновано ділянки. Кожен вид квітки або іншої рослини висаджений окремим елементом, купкою, «шапочкою», кулею, лінією, сходинкою і т.д, але в теж час всі вони мають між собою плавні сполучні їх межі.Варіанти ландшафтного дизайну
Можу ще додати, що оригінальні композиції виграють за рахунок використання найпопулярніших рослин, багато з яких багаторічники або невибагливі у догляді однорічники.)))))))))))))))

Я побачила, наприклад такі рослини, як гортензія, чебрець, лаванда, чагарникові види троянди, рудбекія, ромашка (піретрум), деревій, котяча м’ята, братки, дицентра, іриси, очиток, лілійник, герань, лобелія, безліч хвойних рослин і багато інші.

Зробіть вашу ділянку красивим

Добавить комментарий