Свіжі ідеї для вашого передпокою

У повсякденному житті для нас дуже важливо, приходячи додому, розуміти, що ти потрапляєш в затишне, зручне, що розташовує до себе простір. Не можна не до оцінювати всю важливість в облаштуванні приміщення, що зустрічає нас з вулиці.

Передпокій, або фойє — це те приміщення, яке справляє перше враження про вас, як про людину і про господаря, на які прийшли у ваш будинок гостей. Задає тон і настрій, з яким ви, можливо, проведете найближчим часом зі своїми друзями або родичами.

Намагайтеся облаштувати це приміщення так, що б було зручно виходити з дому і входити в нього, не тільки вам, але і вашим близьким і гостям. Якщо ви принесли важкі сумки, у вас має бути місце — лава або тумба, що б можна було поставити їх.

Одягаючись та взуття, у вас має бути все під рукою, не тільки одяг, але і такі необхідні предмети як щітки, ложки для взуття та ін. Дуже зручно тримати під рукою ті предмети, які не хотілося б забувати, виходячи з дому — телефон, ключі, парасольку, капелюх і т.п. Відведіть для цих предметів спеціальна, зручний для вас місце, що б все було на виду і під рукою.

Декоративна і функціональна меблі дозволить зберігати верхній одяг і взуття, містити речі в чистоті і порядку. Створюючи зручну, функціональну передпокій, не забудьте додати трохи краси і вишуканості, додавши в інтер’єр яскравих деталей і аксесуарів.

Це може бути красива екзотична ваза, або яскраві сучасні шпалери — не бійтеся експериментувати. Нехай ваша прихожа вітає відвідувачів своїм чудовим гостинністю і розташовує до приємного спілкування

Свіжі ідеї для вашого передпокою
Свіжі ідеї для вашого передпокою

Добавить комментарий