Сучасна гардеробна кімната: грамотне використання простору

Сучасна гардеробна кімната: грамотне використання простору

До недавнього часу жителі нашої країни були знайомі з гардеробними кімнатами в основному за західними фільмами, типові проекти квартир не передбачали подібної «розкоші».

Гардеробна кімната в хрущовці, я думаю, не зустрічалася нікому. Однак, сучасні тенденції російського житла активно змінюються в цьому напрямку, гардеробні кімнати все частіше присутні в котеджах і крупнометражних квартирах.

Причому сучасні гардеробні кімнати присутні не тільки у фінансових олігархів, вони все частіше стають атрибутом житла середнього класу росіян, замінюючи собою кілька шаф, антресолей, вішалок і т.д.
Сучасна гардеробна кімната
Призначення правильної гардеробної кімнати — це виключно зберігання одягу, взуття та іншого текстилю — постільної білизни, рушників і іншого. Нерідко в сучасній гардеробній кімнаті розміщують пилосос, праска, прасувальну дошку і навіть швабри, і щітки. Все залежить від габаритів гардеробної кімнати і бажання господаря. Тим не менш, навіть невеликі гардеробні кімнати можна перетворити в дуже ємні, якщо застосувати спеціальну систему для гардеробних, тобто грамотно розмістити всі шафи, шафки, полички і стелажі для зберігання речей.
Сучасна гардеробна кімната
У людини, знайомого з гардеробними кімнатами тільки з чуток, може скластися враження, що гардеробна — це велике приміщення, додаткова кімната, яку можна було б використовувати для інших потреб, наприклад, кабінету. Це не так.

Для облаштування гардеробної кімнати достатньо трьох квадратних метрів. Таку площу, навпаки, можна виділити в існуючому приміщенні, наприклад, спальні, якщо дозволяє метраж, а не обладнати під гардеробну окрему кімнату. Якщо ж виділення трьох метрів ущемляє функціональність кімнати, то краще облаштувати шафа-купе.

Габарити, планування і пристрій гардеробної кімнати краще продумати ще при будівництві будинку або перед капітальним ремонтом.

Здійснити це нескладно — потрібно визначитися з тим, які саме речі будуть знаходитися на зберіганні у гардеробній і видами, розмірами і розташуванням меблів для їх зберігання. Сьогодні вже сформувалися і активно діють компанії, де можна замовити і отримати гардеробну систему, яка влаштує саме вас і буде відповідати загальному стилю житла.
Сучасна гардеробна кімната
Якщо метраж гардеробної кімнати дозволить, то в ній дуже зручно розміщення дзеркала, пуфика для одягання взуття, туалетного столика і т.д. Тоді функціональність вбиральні стане багато вище.

Виділивши невелику площу під гардеробну, ви у багато разів підвищите ефективність використання існуючої площі квартири.

Добавить комментарий