Рідкі шпалери: Переваги та недоліки

Рідкі шпалери

З недавнього часу на ринку будматеріалів з’явилися так звані рідкі шпалери. І якщо спочатку вони особливо не користувалися попитом і люди з побоюванням ставилися до цього дивного нововведенню, воліючи традиційно шпалери в рулонах, то на сьогоднішній день все більше і більше людей бажає прикрасити свою кімнату саме рідкими шпалерами. Що ж це за рідкі шпалери, і які вони мають переваги і недоліки перед традиційними шпалерами? Об этом мы и по­пыта­ем­ся рас­ска­зать в на­шей статье.

Отже, що ж являють собою рідкі шпалери. Це декоративна штукатурка на основі натурального целюлозного волокна і сполучного речовини, якою є клей КМЦ. Так як ці до складу цих рідких шпалер входила чиста целюлоза, то їх, тому й назвали рідкими шпалерами.

Які ж переваги вони мають перед традиційними шпалерами?

Рідкі шпалери

Ну, по-перше зручність в тому, що для їх приготування та використання не потрібно багато місця, їх не потрібно нарізати, як звичайні, намазувати клеєм, залишки якого обов’язково потрапляють на підлогу. У готовому вигляді він являє собою звичайну хлопкообразную суміш, яка наноситься шпателем або спеціальним пластиковим кельмою на підготовлену стіну і акуратно розгладжується за допомогою пластикової терки.

При цьому необхідно затерти площа від кута до кута, щоб утворилася абсолютно гладка, безшовна поверхня. Це ще одна з переваг рідких шпалер. Тому що, як ми знаємо, при наклеюванні шпалер в рулонах, найчастіше стики бувають видно, особливо на нерівних стінах. А рідкі шпалери не так вимогливі до поверхні стін і навіть навпаки, вони приховують дрібні дефекти стіни, утворюючи при цьому цілісну і безшовну …

Ще одним з важливих і незаперечних переваг є те, що стіни, покриті рідкими шпалерами, добре дихають і не утворюють вогкості і парникового ефекту, як буває при використанні вінілових шпалер.

Технологія нанесення рідких шпалер досить проста і доступна навіть не фахівцеві, на відміну від наклеювання звичайних шпалер, де є свої тонкощі, незнання яких для не фахівця може обернутися зайвою витратою грошей на виправлення помилок.Рідкі шпалери

Хочеться згадати про один важливий гідність рідких шпалер, що маючи дизайнерські здібності, ви, комбінуючи різні забарвлення шпалер, можете створити справжній художній шедевр або Чи картину, чого навряд чи можна домогтися при використанні традиційних шпалер. Хтось може подумати, що у рідких шпалер зовсім немає недоліків. Ні, це буде не зовсім вірно.

Перший недолік рідких шпалер — це досить висока вартість, в порівнянні з традиційними шпалерами. І хоча з кожним роком їх вартість стає все більш і більш доступною, але все ж залишається ще на досить високому рівні, що для багатьох людей є одним з найбільш важливих факторів.Рідкі шпалери

Другим недоліком я б назвав, може бути не така велика різноманітність забарвлень, як у традиційних шпалер. Хоча цей недолік, думаю скоро зійде нанівець, завдяки тому, що фірми, що займаються випуском даних шпалер постійно придумують нові неординарні рішення для розширення різноманіття рідких шпалер, завдяки чому ті можуть вже конкурувати з кольорами та дизайном традиційних шпалер.

Третім недоліком можна назвати те, що хоча про ці шпалерах і пишуть, що вони вологостійкі, але все-таки для миття, як миються вони не призначені. І якщо раптом, з якоїсь причини ви забруднили шпалери або якось зіпсували ділянку, то вам доведеться вирізати цей шматочок і, розвівши залишки рідких шпалер у воді, замазати за тією ж технологією, як вони наносилися на стіну. Що, в іншому, одновремено можна вважати і перевагою.

Отже, ми в цій статті спробували розглянути всі плюси і мінуси даного нововведення — рідких шпалер. І, звичайно ж, вам вирішувати, що вибрати, але думається, що якщо ви вирішите скористатися нашими порадами і обновіть свої стіни рідкими шпалерами — то ви не пошкодуєте. Можливо, що незабаром рідкі шпалери заслужать гідну увагу тих, хто хоче оновити стіни якісно, надовго, і красиво.

Добавить комментарий