Прозорі натяжні стелі

Прозрачные натяжные потолки

Існують повністю прозорі плівки. «Для чого ж вони створені?» — Запитаєте Ви. Давайте спробуємо розібратися.

Прозора плівка за своїми властивостями нічим не відрізняється від звичних нам полотен: вона міцна, еластична і має гладку, як у глянцевих полотен, текстуру. Єдина її відмінність — вона абсолютно прозора!

Прозорі натяжні стелі

Дана плівка може виконувати дві основні функції: захисну і декоративну.

Деякі монтажники використовують її для захисту полупрозначних натяжних стель від пилу, комах та іншого сміття, яке може з часом з’явиться на встановленому напівпрозорому полотні.

Так як в таких випадках освітлення встановлюється в застельовому просторі — сміття, що скупчилося на плівці, добре видно при включеному світлі і створює не дуже естетичний вигляд, а регулярно прибирати це сміття і проблематично, і досить дорого. Встановлена на кілька сантиметрів вище прозора плівка приймає весь «удар на себе» і ніяк не впливає на освітлення.Прозорі натяжні стелі

Так само можливий варіант установки прозорої плівки під основною стелею — в цьому випадку він вже виконує декоративну функцію. Деякі дизайнери викладають на прозору стелю різного роду предмети: декоративні маленькі камінчики, пелюстки, конфетті тощо. При цьому створюється враження, що ці предмети парять в повітрі.

Прозорі натяжні стелі

Проте найпопулярнішим застосуванням цієї плівки стало використання її в фотодруку. Як правило, на основному стелі друкується фон, а на нижче встановлюваної прозорій плівці — окремі об’єкти, тим самим створюється ефект обсягу. Тут простір для фантазії необмежений: це може бути вікно в небо, ілюмінатор в космосі або під водою, птахи, звірі, візерунки … перераховувати можна до нескінченності!

При всій своїй оригінальності доводиться враховувати і деякі складнощі, що виникають в процесі монтажу:

Прозорі натяжні стелі

— Продумайте освітлення. Просто поставити світильники вже не вийде — всі дроти будуть видні, а якщо встановити лампи на основному полотні — може вийти, не те, що Ви чекаєте, через світло відбивається прозорою плівкою. Можливо, правильно буде встановити світильники на стіну або придбати люстру на довгій «ніжці».

— Оформіть частину стін опинилися між основною стелею і прозорою плівкою. Наприклад, якщо це буде фотодрук, то можна по периметру надрукувати будь-якої малюнок, а самі стіни пофарбувати в основний колір картини Вашої стелі.

— Розрахуйте висоту. При установці звичайних полотен — від висоти вашого приміщення забирається 10-15 см, а тут цілих два полотна. Враховуйте це при установці спліт-системи і замовляючи високий шафа!

Прозорі натяжні стелі

— Ширина плівки — 320 см. Це означає, що встановити таку стелю можна тільки в кімнату шириною до 3,5 метрів. Шви на цій плівці помітні, ДУЖЕ помітні!

Сподіваємося, що ця стаття виявилася Вам корисною!

Успіху Вам у створенні свого індивідуального і неповторного інтер’єру!

Добавить комментарий