Мистецтво релаксації: ванна-гамак

Безтурботний відпочинок в гамаку стає ще бажанішим, якщо одночасно можна ніжитися в гарячій воді. Буквально піднявши процес купання на новий рівень, фірма Splinter Works створила мальовниче місце для споглядання і релаксації.

Підвісна конструкція під назвою Vessel («Судно») не стосується підлоги. Вона фіксується на кронштейнах з нержавіючої сталі, які при бажанні можна приховати. Ванна наповнюється з крана, встановленого на підлозі. Використана вода витікає через дно в стік в підлозі. Також може бути встановлена ​​зливна труба.

ванна-гамак

Ванна Vessel виготовлена ​​з вуглеволокна, яке було обрано завдяки притаманній йому міцності і здатності формувати складні криві. Вигини матеріалу нагадують звичайний тканинний гамак.

Під шаром вуглеволокна знаходиться теплоизолирующий піноматеріал, завдяки якому вода довше залишається гарячою. Ванна довше звичайної: 2,7 метра. Доступні і інші розміри.

Також довжину можна зменшити на 20 см при установці. Ванна випускається в декількох колірних варіантах: чорному, червоному, синьому, жовтому, рожевому, бронзовому і срібному.

ванна-гамак

ванна-гамак

 

Добавить комментарий