Металопластикові двері в інтер’єрі

Зараз можна вибрати двері з різноманітних матеріалів, з дерева, металопластика і металу. Природно, що кожен варіант має свої позитивні і негативні сторони.

Завжди потрібно враховувати, куди будуть встановлюватися двері, зовні приміщення або всередині. Давно пішли в небуття часу, коли вважалося, що металопластикові вікна можна встановлювати виключно всередині будівлі і вони менш якісні, ніж дерев’яні або металеві. Насправді це неправильне твердження. Придбати високоякісні металопластикові двері по вкрай привабливими цінами можна на сайті інтернет-магазину http://stekloplast.ua/dveri-lvov/.

Сьогодні можна підібрати металопластикові вікна не тільки для балкона, але і для офісу, ванної кімнати, вхідні і міжкімнатні і так далі. Якісні металопластикові двері можуть витримати велику підтримку і постійне навантаження, стримати шум і холод і виступлять як візитну картку затишного будинку. Виділяють три види дверей з металопластику:

  1. по виду профілю,
  2. фурнітури,
  3. армування.Виробники різних дверей відзначають, що найпростіші і дешеві — це балконні двері. Середні по затратності виробництва міжкімнатні двері, а найдорожчими і складними є вхідні двері, які повинні бути виготовлені за особливою технологією, в результаті чого вхідна група повинна бути максимально якісною і надійною, щоб охороняти вхід в житло.

Міжкімнатні двері мають більш широке застосування, їх вже встановлюють не тільки в житлових приміщеннях і ванних кімнатах, але і в офісних. Металопластик стійкий до вологи, тому їх можна встановлювати, де високий рівень вологості, на відміну від дерев’яних дверей.

Двері для вхідної групи мають більш високі експлуатаційні характеристики. Вони більш надійні по відношенню до дверей інших видів. Рама додатково армується, а фурнітура має принципові відмінності за своїми характеристиками від тієї, яка встановлюється на інші види дверей. Хороший притиск по периметру дверей забезпечується за рахунок многозапорного механізму.

Дизайн металопластикових дверей

Види сучасних металопластикових дверей просто вражають уяву не тільки простих обивателів, але навіть і професійних дизайнерів інтер’єрів, які способи зробити з будь-якого приміщення справжній витвір мистецтва, в якому буде затишно і комфортно жити. Великою популярністю користуються металопластикові двері, виготовлені які з непрозорого матеріалу, проте бувають вони і з склопакетів.

Металопластикові двері воістину завоювали лідируюче місце серед всього асортименту дверей. Вони прекрасно вписуються в інтер’єр, можуть мати різноманітну колірну гаму, ламінуватися. Можуть імітувати структуру деревини, тонуватися і навіть бути з рифленим склом. Такі можливості дають практично необмежені можливості для вирішення всіх дизайнерських задумок.

Добавить комментарий