Інтер’єр ванної в стилі прованс — фото

Стиль прованс давно завоював любов багатьох людей завдяки своєму особливому французькому витонченості і теплу. Він широко застосовується для дизайну кухонь, спалень, їдалень, дитячих кімнат і навіть ванних.

Щоб наповнити свою ванну середземноморським шиком, необхідно врахувати безліч нюансів — матеріали, освітлення, деталі і кольору. Зібравши все в єдину композицію, можна отримати шедевр, який буде гріти душу і радувати око.

Інтер'єр ванної в стилі прованс - фото
Інтер’єр ванної в стилі прованс

Стиль прованс передбачає простір, мінімалізм, натуральне освітлення та використання природних матеріалів. У ньому легко переплітаються суворість і аскетичність європейської села з ніжністю луків і свіжістю моря.

Оздоблення стін, підлоги і стелі повинна бути простою і не кидається в очі. Вони стануть фоном для вашого дизайну. У стилі прованс прийнято використовувати натуральне дерево, а також керамічну плитку великих розмірів.

В обробці стін підходящим варіантом є декоративна штукатурка або фарбування. Використання таких матеріалів доцільно і практично в умовах високої вологості. Для людей, що віддають перевагу більш складний і глибокий дизайн, можна поєднувати оформлення дерев’яними панелями, штукатуркою і натуральним каменем, а також ліпними елементами.
Інтер'єр ванної в стилі прованс

Палітра ванній в стилі прованс

Стиль прованс передбачає теплу палітру кольорів, яка використовується для стін, стелі та предметів інтер’єру. Обрані кольори повинні дарувати затишок, спокій і комфорт: блідо-рожевий, білий, бежевий, салатовий, оливковий. Більш яскраві відтінки, передають настрій, заряджають позитивом і бадьорістю, можуть застосовуватися в дрібних деталях. Для підлоги ідеальні кольори натурального дерева — всі відтінки коричневого і теракотового. Стеля може бути просто побілена і декорований дерев’яними балками.
Палітра ванній в стилі прованс
Кілька правил маслинової інтер’єру ванної кімнати

Ванна в стилі прованс обов’язково повинна бути з вікном, крізь яке пробивається сонячне світло, що наповнює все своїм теплом. Воно може бути будь-якого розміру і форми. В обробці вікна доречна дерев’яна рама і легкі шторки з квітковими мотивами.

Всі предмети інтер’єру такий ванної кімнати повинні відповідати духу старовини і класичного стилю. Виключіть деталі з нержавіючої сталі, пластика, сучасні чіткі лінії та інноваційні винаходи. Сама ванна повинна бути великою, з плавними вигинами і високими ніжками. Ковані елементи тільки вітаються, вони можуть бути присутніми в дзеркалах, світильниках і навіть стаканчику для зубних щіток. Ідеальним доповненням французької ванни стануть дерев’яні полиці і шафки з фігурними вирізами і орнаментами.

Гігієнічні приналежності, а також доглядають кошти можуть бути акуратно розкладені в плетені кошики різних розмірів. Розбавити і гармонійно доповнити інтер’єр допоможуть картини в дерев’яних рамках флористичної тематики. Особливу увагу варто приділити дрібним деталям — вазочкам, канделябри, текстильною елементам. Підбирайте яскраві елементи інтер’єру, декоровані квітковим принтом, який є невід’ємною частиною французької села.

Враховуючи правила створення інтер’єру в стилі прованс і прислухаючись до себе, можна перетворити свою ванну кімнату в чарівний куточок. Він стане ідеальним місцем, щоб абстрагуватися від зовнішнього світу, розслабитися і просто отримати естетичне задоволення

Інтер’єр ванної в стилі прованс фото

Інтер'єр ванної в стилі прованс - фото

Інтер'єр ванної в стилі прованс - фото
Інтер'єр ванної в стилі прованс - фото
Інтер'єр ванної в стилі прованс - фото
Інтер'єр ванної в стилі прованс - фото
Інтер'єр ванної в стилі прованс - фото

Інтер'єр ванної в стилі прованс - фото

Добавить комментарий