Інтер’єр для максималістів

Можна з упевненістю заявити, що в інтер’єрному дизайні, як, втім, у світі дизайну в цілому, сьогодні панує мінімалізм, стиль, що втілюється в максимальному відмові від украшательств, до межі позбавлений декоративності, наповнений чистими лініями і простими, зрозумілими формами.

При всій безсумнівною привабливості мінімалізму можна не відзначити, що цей напрямок не для всіх. Так, більшість інтер’єрів лише виграють, якщо позбудуться доброї порції «милих дрібниць», але нерідкі й випадки, коли простір втрачається, а точніше втрачає свою індивідуальність, знайти і підкреслити яку покликаний будь дизайнер.

Отже, якщо ви вже точно зрозуміли, що лаконічність не для вас і остаточно зізналися в любові до активного декору, вам напевно будуть корисні кілька основних принципів по створенню шикарного інтер’єру в стилі «максі».
Інтер'єр для максималістів
Зверніться до еклектики, адже велика кількість різнорідних декоративних елементів потрібно якимось чином підвести під спільний знаменник, а це завдання не з легких і тут вам на допомогу прийдуть роботи кращих дизайнерів, які творять саме в еклектичному стилі.
Інтер'єр для максималістів
Обмеження в колірній палітрі, суворе слідування всіма правилами «колірного колеса» — це чи не страшний сон для всякого любителя максималістського стилю? Можете сміливо забути про всі ці умовності, сміливо працюйте з найнесподіванішими поєднаннями, у тому числі і з яскравими фарбами. Погляньте, в даному інтер’єрі дизайнер у вельми невеликому просторі використовував і синій, і блакитний і цілих два яскраво-червоних відтінку, тим не менш, композиція виглядає стильно і гармонійно
Інтер'єр для максималістів
Змішуйте в одному інтер’єрі епохи та стилі. Як ми вже з’ясували, еклектика — головний друг «максималіста», проте є й інші стилі, які комплементарні інтер’єру в даному випадку. Наприклад, богемний стиль, який наповнений розслабленням, якимсь запалом і масою цікавих дрібниць.
Інтер'єр для максималістів
Якщо ви небайдужі до прінтам, саме час поглянути на них по-новому, адже сьогодні вже зовсім не обов’язково строго слідувати старими правилами, які наказують використання не більше двох малюнків одночасно. У тому випадку, якщо ви підійдете до питання відповідально і ретельно скомпонуете безліч принтів, вашому інтер’єру точно не загрожує «перебір». Якщо сумніваєтеся, почніть з одного, ключового елемента, наприклад, з килима, нехай його кольору зададуть основу колірної композиції.
Зверніть особливу увагу на текстури, при створенні інтер’єру в Максималістський стилі ви можете собі дозволити не обмежувати себе у використанні різнорідних фактур і матеріалів.
Інтер'єр для максималістів
Для того, щоб представити всю гаму підібраних вами деталей в найвигіднішому світлі, саме на освітлення варто звернути увагу. Використовуйте кілька джерел освітлення на всіх рівнях кімнати.
Саме час задуматися про повноцінну і ідеально організовано системі зберігання для предметів вашої особистої колекції. Не важливо, будуть це старовинні статуетки, посуд або книги, тепер вони можуть стати ключовими декоративними деталями інтер’єру.
Інтер'єр для максималістів

Для тих, кому декорування поверхонь стін мало, завжди є підлогу і навіть стелю. Прикрашати стеля — ідея вельми оригінальна і втілюється нечасто, але саме подібні вишукування роблять інтер’єр унікальним.

Не поспішайте створити ідеальний інтер’єр швидко, адже велика кількість деталей і малюнків вимагає більшої уваги, і скрупульозний підхід в даному випадку повністю виправданий. Ретельно підбирайте кожну дрібницю, нехай ваш інтер’єр складається роками, змінюється і доповнюється.

Добавить комментарий