Гарний будинок з легкою ліжком в центрі вітальні

Цей незвичайний з першого погляду будинок у Лондоні миттєво привернув нашу увагу, і ви, мабуть, здогадалися, чому. Головна особливість проекту полягає в тому, що ліжко ніби зависла посередині вітальні кімнати.

Це може бути не саме практичне рішення, яке ми коли-небудь зустрічали, але, безумовно, заслуговує досить високу оцінку в плані креативності.

Кімната для гостей може похвалитися так званим творчим доповненням, а саме бічними сходами стінами покриті тканиною використовуються в якості дошки і вікнами, розміщеними в стелі, які буквально проливають світло на літає в повітрі спальну. А що стосується розглянутої вітальні, то тут розробники мудрувати не стали і в основному використовували стандартні вбудовані в стелю світильники.
Гарний будинок
Колір є одним з двигунів даного проекту, додаючи динаміки в невеликі місця. У той час як всі стіни пофарбовані в білий колір для того, щоб візуально збільшити простір, а сміливі відтінки були використані для створення потужних візуальних контрастів.

Погляньте на синю перегородку між кухнею і житловим простором – це той акцент на колірною схемою, про яку було сказано вище. Це ще не все, так як дизайнери проекту вклали думка в кожну деталь інтер’єру, перетворюючи класичний диван, наприклад, в один з центрів кімнати за допомогою декількох барвистих подушок.

А розставлена на комоді живопис і графіка внесли свій внесок у «особистість» будинку, додаючи тепло і затишок.

1
Гарний будинок з легкою ліжком в центрі вітальні

Гарний будинок з легкою ліжком в центрі вітальні
Гарний будинок з легкою ліжком в центрі вітальні

Добавить комментарий