Фундамент для будинку з арболітових блоків

Фундамент є невід’ємною частиною будь-якої будівлі. На нього припадає основне навантаження від будівлі, яку він, в свою чергу, передає природним і штучним підставах. За великим рахунком, саме від фундаменту залежить довговічність будівлі.

Якщо що таке фундаменту і так, в принципі, більш-менш всім зрозуміло, але ось що така підстава, люди далекі від будівництва знають далеко не завжди. Можна сказати, що наука будівництва більше віддає перевагу саме термін підставу або ж фундаменти і підстава.

Даний термін був розроблений для того, щоб можна було складати правила і норми в будівельній сфері діяльності. На основі саме таких документів і демонструється важливість проектування фундаментів будівель з будь-яких будівельних матеріалів, і арболит не є винятком.

Більшість приватних будівельників і будівельних компаній, вважають за краще при зведенні будинків з арболітових блоків використовувати комбінований варіант фундаменту.

Цей спосіб створення фундаменту досить простий. В його основі лежить наступний порядок дій:

1. Первинно, площину забудови вирівнюється рунним або механічним способом.

2. Далі відбувається розмітка фундаменту і несучих його ребер

3. Після цього відбувається виїмка грунтовій породи на глибину в шістдесят сантиметрів. Це робить по всі площини майбутньої забудови 4. У утворився котлован, засипається шар піску, завтовшки в сорок сантиметрів.

5. Далі пісок трамбується із застосуванням виброплит

6. Після того, як трамбування пісочного шару завершена, проводять монтаж опалубки, за допомогою якої буде проводитися заливка монолітного армованої стрічки. Цей етап першим з усіх робиться на основі проекту будівлі.

7. Як тільки залита стрічка зміцніє, опалубку демонтують, і виробляють внутрішню і зовнішню гідроізоляції.

8. У внутрішні квадрати стрічкового фундаменту засипається пісок. Далі проводиться пресування насипу, поки подушка з піщаного матеріалу не досягне рівня верхнього краю фундаменту.

9. Наступним кроком йде монтаж блоків з арболіта за допомогою спеціальної суміші для кладки даного матеріалу, по зовнішній стороні периметра сформованого раніше стрічкового фундаменту. Розміри лінії з арболітових блоків, зазвичай складають 200 на 150 на 500 міліметрів. Вони повинні займати половину зовнішнього майданчика фундаментальної стрічки.

10. Далі будівельниками розкладається гідроізоляційне волокно по внутрішній поверхні, тим самим повністю закривається площину фундаменту.

11. Тепер проводиться армування відразу в двох площинах.

12. Завершальним етапом зведення фундаменту під будівництво будівлі з арболітових блоків, є заливка монолітної плити.

Даний варіант зведення фундаменту для будинку на основі блоків блоків з арболіта успадковує всі переваги, якими володіє монолітна плита і це при тому, що верхня монолітна частина фундаменту, фактично, являє собою половину висоти першого поверху.

Як видно з описаного вище, фундамент для арболітових будинків не тільки робиться відносно просто, але і є відносно дешевим.

 

 

Вряд ли найдется такой человек, который не мечтал бы о собственном доме. Несмотря на то, что строительство дома, это занятие дорогое и хлопотное, многие стараются изыскать необходимые средства и обзавестись пусть не большим, но зато своим собственным домиком где-нибудь подальше от городского, шума и суеты.

 

Добавить комментарий