Дзеркала в інтер’єрі

Дзеркала в інтер'єрі

Здавалося б, що таке дзеркало? Звичайнісінький предмет, який є в кожному будинку! Але, не все так просто!

Дизайнери в один голос стверджують, що дзеркало в інтер’єрі — це невичерпне джерело для різних дизайнерських оригінальних рішень. Сьогодні ми познайомимо вас з дизайнерськими ідеями, як можна використовувати в інтер’єрі дзеркала.

Ми звикли, що основне призначення дзеркала — відображати нашу «чарівну» зовнішність! Наприклад, повісили на стіну у ванній кімнаті, або помістили на стіну передпокою, помістили дзеркальце невеликого формату на туалетний столик або тумбочку біля ліжка, щоб милуватися собою або робити макіяж.Дзеркала в інтер'єрі

А ось дизайнери бачать в дзеркалі не тільки своє зображення, для них — дзеркала в інтер’єрі — справжній повноцінний елемент декору, за допомогою якого можна до невпізнання перетворювати навіть самий звичайний інтер’єр.

Містика дзеркала

У те, що дзеркала володіють містичними властивостями, можна вірити, або не вірити, але все ж з давніх часів їм приписують чарівні, містичні властивості.

Ось приклад: забобонні люди вважають, що якщо розіб’ється дзеркало, ця подія віщує сім років бід, не можна ні в якому разі дивитися на розбиті осколки.

Багато ворожки і віщунки вважають дзеркало провідником у потойбічний світ, і дуже часто використовують його в своїх містичних обрядах. Є думка, що дзеркало здатне вбирати енергетику людини, і накопичувати інформацію про людей, які дивляться в нього.

Якщо виходити з цих прикладів, виходить, що дзеркало має дуже таємничими загадковими властивостями. І нехай все це науково доведено, але все одно в цьому щось є, ми відчуваємо це на інтуїтивному рівні і намагаємося не порушувати правил дзеркал.дзеркала в інтер'єрі

Правила дзеркала!

Обережніше використовувати дзеркало в інтер’єрі спальної кімнати, щоб воно не відображало на вас негативну енергію, отриману вами в денний час.

Дзеркала в інтер’єрі завжди повинні бути цілими — без сколів і тріщин, і обов’язково чистими. Якщо дзеркало розбилося або лопнуло — його потрібно негайно викинути. Неприпустимо й таке — щоб ваше дзеркало відображало вас наполовину або частково — наприклад, півобличчя, полфігури.

І ще, відображення не повинно бути спотвореним. Поганий тон, моветон — це коли дзеркало відображає вас під час їжі, тому використовувати їх і в інтер’єрі їдальні або кухні також потрібно обережно.

Корисні властивості дзеркала

На відміну від властивостей дзеркала містичного характеру, фізичні його характеристики цілком реальні і досить корисні. Саме тому ці фізичні особливості цього предмета активно використовуються в космонавтиці, біології, медицині та інших наукових сферах.

А ще дзеркала створюють враження великого додаткового простору. Згадайте танцювальні зали в королівських і царських палацах, і ви переконаєтеся в цьому! Дизайнери використовують дзеркала для корекції приміщень — грамотне розташування в інтер’єр дзеркал приховує недоліки планування.

Дзеркальна поверхня чудово відображає природне сонячне світло, а значить за допомогою дзеркал, це світло можна направити в найтемніші закутки приміщення, тим самим, зробивши його світліше.

Дзеркала, розміщені один перед одним під деяким кутом, створюють незвичайну ілюзію достатку предметів, їх оточують. Той же ефект дає можливість створити ілюзію нескінченного коридору — а це погодьтеся, незвичайне, оригінальне дизайнерське рішення.

А ще, дзеркала створюють відчуття безпеки, коли ви можете контролювати невидимі прямому погляду частини приміщення — те, що відбувається позаду, у вас за спиною, або вхідні двері, наприклад. Безперечно, дзеркало, по суті, те ж саме скло. Крихкість цього предмета надає всьому інтер’єру витонченості, надзвичайного простору і легкості.Дзеркала в інтер'єрі

Розміщуємо дзеркало в передпокої

Погодьтеся, перш ніж вийти з дому, добре б подивитися на себе в повний зріст! Так от, відмінний варіант розміщення дзеркала в інтер’єр можна подивитися на фото.

Варіантів може бути безліч. Наприклад, можна просто повісити красиве дзеркало на стіну, а можна зробити дзеркальною дверцята шафи-купе. І це дуже хороший варіант для невеликих приміщень: так заощаджуватися простір, при цьому ще й візуально можна збільшити його.

А щоб ваше відображення в дзеркалі було краще, дзеркало можна доповнити підсвічуванням — вертикальної або горизонтальної.

Якщо у вас передпокій нестандартних розмірів — з кутом, наприклад, поставте туди велике дзеркало на ніжках, під старовину, схоже на старе, бабусине, в дерев’яній рамі. Таке дзеркало обов’язково внесе нотку шарму в приміщення, додасть своєрідну родзинку.Дзеркала в інтер'єрі

Розміщуємо дзеркало в коридор

Ви володарі довгого коридору? Зробіть за допомогою дзеркал, незвичайний ефект, якого точно не буде ні в кого з ваших знайомих — організуйте ілюзію картинної художньої галереї. Як це зробити? Додайте навряд на стіні довгого коридору кілька однакових в рамах дзеркал.

Проходячи повз них, ви будете кожен раз бачити себе і оцінювати свій зовнішній вигляд, милуватися собою. Адже, що вже гріха таїти, ми любимо розглядати себе. Проходячи повз вітрини магазинів, ми обов’язково замеріваемся на своє відображення. Так от — ці розвішані в коридорі дзеркала — те ж саме. Вони мобілізують, змусять навіть вдома стежити за своїм зовнішнім виглядом і поставою.Дзеркала в інтер'єрі

Дзеркала в інтер’єрі дитячої

Дзеркало в інтер’єрі дитячої кімнати цілком доречно. Тільки вибрати його потрібно так, щоб воно добре вписалося в загальну концепцію дитячої кімнати. Сьогодні в магазинах і салонах домашніх аксесуарів для інтер’єру продається безліч «дитячих» дзеркал.

Вони обрамлені і деревом, і пластмасою, а все для того, щоб дитина не змогла поранитися. Крім того, сьогодні в магазинах продаються спеціальні набори для творчості, за допомогою яких можна разом з вашими дітьми зробити чудову рамку для дзеркала.

Такий точно не буде ні в кого! Ця рамка стане предметом гордості вашої дитини і відмінною прикрасою інтер’єру. Подивіться на ці дзеркала в інтер’єрі — фото, до речі, можна подивитися у фотогалереї на будь-якому дизайнерському сайті. Це ж справжні грайливі елементи декору!

Таке неординарне, оригінальне дзеркало можна замовити в майстерні, що виготовляє дерев’яні вироби під замовлення. Крім того, майстер виготовить вам раму у вигляді метелика, квітки або сердечка, а може і вигляді фігурки тварини, рибки. Словом, все, що підкаже ваша фантазія.Дзеркала в інтер'єрі

Дзеркала у ванній

Згідно з ученням фен-шуй, дзеркала — символ води. А тому у ванній кімнаті вони будуть дуже навіть доречні. Можна традиційно розмістити у ванній дзеркало над умивальником, оформивши над ним яскраве підсвічування. Таким чином, воно буде не тільки виконувати свої безпосередні функції, але візуально розширить простір ванної кімнати.Дзеркала у вітальні

Дзеркала у вітальні

Як можна використовувати дзеркала в інтер’єрі вітальні кімнати? Можна просто повісити на стіну і на цьому заспокоїтися, а можна оформити дзеркальні панелі — стінові або стельові. Але, використовуйте такий прийом окремо один від одного — якщо використовувати і те й інше одночасно, кімната стане схожа на задзеркаллі.

І ще, не забувайте, що дзеркала візуально розширюють простір, роблять його легше, вільніше. Якщо інтер’єр вітальні оформлений у строгому стилі — дзеркала найкраще розмістити поруч однакової форми в строгих рамах

Одним словом, придумуйте, і дзеркала в інтер’єрі обов’язково вас порадують, створять неповторну фантазійну обстановку.

Добавить комментарий