Дизайн кав’ярні в стилі лофт

Новинки та фото 2015 року свідчать про те, що в дизайні кав’ярні одним з найбільш затребуваних стилів сьогодні є лофт.

Причина такої популярності цього стильового напрямку криється в його невибагливості і відносно скромною вартістю реалізації. Для міських лофтового просторів, «населяють» зазвичай представниками творчої та інтелектуальної еліти, не потрібні ні дорогі меблі, ні позолочений декор, ні люстри, привезені з Венеції. Тут стильно виглядають навіть прості лампочки і проступающий з-під шару штукатурки цегла.

Поточним проектом нашої студії є робота над концепцією інтер’єрів мережі кав’ярень. Дизайн кав’ярні в стилі лофт відображає динаміку і ритміку сучасного мегаполісу начебто Нью-Йорка, Лондона чи Москви. На одному з двох варіантів інтер’єру кафе на стіні за барною стійкою якраз розміщено панно з класичним для Америки видом на нічне місто з його висотками і хмарочосами.

Великі вікна, що нагадують про фабричних інтер’єрах, дозволять відвідувачам кафе насолоджуватися панорамами міста. При створенні дизайну кав’ярні, представленої на фото 2015 року, дизайнери взяли на озброєння чимало сучасних ідей. Так, замість підвіконь було запропоновано створити довгу стільницю, за якою з комфортом можуть розташуватися кілька відвідувачів. У той же час сам центр залу залишається досить вільним. Круглі столики зі стільцями в дусі 60-х розставлені таким чином, щоб відвідувачі могли пересуватися, не заважаючи один одному.

Цегла і дерево — дві головні матеріалу, складових обробку кафе. До такого дизайну інтер’єру можна підібрати недорогі меблі, яка відображатиме американський стиль життя.

Прикрасами ж даного приміщення служать прості світильники, лаконічний торшер зі світлим плафоном, білі написи на шафах, чорно-білі фотографії та інші аксесуари, розміщені на настінній полиці. Після того, як ця концепція інтер’єрів мережі кав’ярень буде втілена в життя, перелік затребуваних серед творчих людей, але, на жаль, рідкісних лофтового просторів, поповниться новими об’єктами.

Добавить комментарий