Дизайн інтер’єру: Елегантний французький стиль

Французький стиль — елегантний і романтичний, витончений, але ніколи не навмисний. Щоб оформити інтер’єр у французькому стилі знадобиться не тільки бездоганний смак, а й певні знання характерних атрибутів даного напрямку дизайну.
Інтер’єр, який сьогодні називають французьким стилем, виник на рубежі XVII-XVIII століть, характерною рисою яких було прагнення до розкоші, вишуканості, пишності.

У сучасній інтерпретації французький стиль інтер’єру — це романтичні, елегантні, ефектні інтер’єри, в яких знаходять своє відображення такі відомі стилістичні напрями як бароко, рококо та ампір.

Інтер’єр у французькому стилі найбільше підходить для таун-хаусів і квартир з високими стелями, а максимальний ефект досягається в будинках, де багато світла і повітря, щоб максимально використовувати приглушену паризьку колірну гамму.

Багатство фактур оксамиту, шовку і синіли надають інтер’єрам пишність, а срібло, кришталь і розшиті бісером аксесуари приводять за собою елегантність і спалахують, переливаючись іскрами в кожній кімнаті. Елегантний французький стиль

Основні моменти французького стилю:

  • Вита металеві меблі витонченого дизайну. Краще зупинити свій вибір на сріблі, м’якою позолоті або бронзі, ніж великоваговим кованим залізним конструкціям.
  • Тканини — оксамит, синель, шовк і льон приглушених відтінків — або гладкі, або з делікатними візерунками для атмосфери багатства, яке, тим не менш, не буде виглядати вульгарно.
  • На вікнах ламбрекени або драпірування плюс мерехтливі тонкі прозорі тканини або легка органза.
  • Фактури повинні бути з лоском: глянцевий ламінат на підлозі, оксамитові подушки, і переливаються льодом мармурові стільниці на кухні.
  • Ретельний підбір аксесуарів: менше — безперечно краще, проте все, що ти уявиш на огляд, зобов’язана виглядати по вищому розряду.
  • Дзеркала та кришталь — для збільшення за рахунок відображення кількості світла, а вогонь свічок — щоб підсилити ефект сяючою розкоші.

Добавить комментарий