Чорна стеля. Чому б ні?

Не секрет, що для переважної більшості людей питання «У який колір пофарбувати стелю?» Не варто взагалі. Зрозуміло, стеля повинен бути білим, при найсміливіших рішеннях він може повторити колір стін, але в більш легкому відтінку.

Ми звикли до подібних рішень, але сьогодні дизайнери закликають не боятися квітів, навіть самих яскравих і сміливих. Одним з головних трендів на сьогодні є чорний стелю. Ця ідея може здатися вам дивною і недоречною, але варто тільки спробувати і стає очевидним, що пофарбований у глибокий чорний колір стеля — це практичне і стильне рішення.

По-перше, цей колір з легкістю приховує невеликі недоліки поверхні і обробки. По-друге, це прекрасний спосіб акцентувати увагу на потрібних вам деталях інтер’єру. І, нарешті, чорна стеля це просто яскраво і неймовірно стильно.
Чорна стеля
Якщо в кімнаті крім стелі присутні інші елементи, пофарбовані в чорний колір, вони допоможуть зібрати інтер’єр воєдино і створити цікавий, цілісний дизайн.
Чорна стеля
Немає більш ефективного методу для того, щоб підкреслити незвичайну обробку стелі, ніж викраски окремих його частин в чорний колір.
Високі стелі за традицією вважаються ідеалом. Однак це міф, часто дуже велика висота робить кімнату незатишною і «холодної». Вирішити проблему допоможе чорний колір, який візуально зробить стелю нижче.
Дивно, але чорний колір здатний створити і прямо протилежний ефект, а саме зробити стелю візуально вище. Такий прийом працює завдяки тому, що темний колір приховує реальну висоту і створює необхідну.
Чорна стеля
Погляньте на цей розкішний інтер’єр. Якщо прибрати з даної кімнати стильні аксесуари і цікаву обробку, залишиться «коробка з гіспокартонних». Це той самий випадок, коли такі сміливі деталі як чорна стеля відіграють вирішальну роль у декоруванні.
Чорна стеля
Якщо перед вами стоїть непросте завдання візуально відокремити певну зону в межах однієї просторої кімнати, чорний колір прийде на допомогу. Пофарбувати стелю в цей благородний тон тільки над виділяється зоною, це один з найпростіших способів вирішення такого завдання.Чорна стеля
Чорна стеля — ідеальне тло для розкішного виду з вікна. Зрозуміло, настільки прекрасний вид залишиться таким і при білій стелі, але зверніть увагу, як виграшно представляє панораму смуга чорного зверху.
Стеля чорного кольору — знахідка для любителів постерів і фотографій на стінах, адже завдяки темному кольору будь-які зображення виглядають немов виставкові експонати.

Добавить комментарий