Цегла в інтер’єрі

Цегла в інтер’єрі виглядає дуже привабливо. Досить облицювати одну зі стін у кімнаті декоративним цеглою і вся увага буде прикута саме до неї.

Цегла в інтер’єрі є досить поширеним матеріалом. Його можна використовувати для обробки стін у вітальні, кухні, передпокої, спальні.Цегла в інтер'єрі

Цегла в інтер’єрі

Використання цегли -ефективний спосіб зонування простору і виділення певних частин приміщення.
Не можна звичайно зловживати цеглою в обробці стін. Він повинен підкреслювати і привертати увагу.

Можна використовувати такі зони:

У вітальні: стіна за телевізором або за диваном.
На кухні: робочий фартух або зона їдальні (у обіднього столу).
Також доречно буде облицювати цеглою колони і напівколони, барні стійки або простір навколо камінів.

Щоб прикрасити квартиру або будинок цегляною кладкою, можна використовувати матеріали:
— Натуральний цегла;
— Лицьова цегла;
— Плитка «під цеглу»;

Натуральний цегла — має на увазі під собою справжню цегляну кладку. Це добре робити в тільки побудованих приміщеннях, де немає ще обробки. Також іноді в старих будинках під шаром шпалер ховається цегляна стіна, її можна очистити, обробити і використовувати як яскраву деталь інтер’єру. Обробка потрібна і новим цегляним стінам. Їх обов’язково потрібно очистити, відшліфувати, затерти шви і покрити лаком на водній основі.Цегла в інтер'єрі

Лицьова цегла помітно відрізняється від натурального. Він більш тонкий і легкий. Коли говорять про даному виді матеріалу, зазвичай мають на увазі клінкерну цеглу.

Він має акуратну форму і рівну поверхню. Зовні він буває шорстким або гладким, з ефектами старовини або сяяти новизною. Також облицювальна цегла має різні кольори. Його садять на спеціалізований клей, а шви затирають.

Плитка «під цеглу» не надто відрізняється від облицювальної цегли. Відмінністю можна назвати лише більш тонкий розмір. Вона буває керамічної і клінкерної. Укладається плитка «під цеглу» так само, як звичайна плитка: з використанням клею, хрестиків та з наступною затіркою швів.Цегла в інтер'єрі

Якщо використовується облицювальна цегла або плитка, то колір може бути абсолютно різним. Найчастіше, звичайно, зустрічається червоний і білий цегла в інтер’єрі.

Справжню цегляну кладку можна пофарбувати в будь-який колір, попередньо ретельно підготувавши поверхню. Після фарбування ефект буде зовсім інший, по-своєму цікавий.

Цегляна кладка боїться перепадів температур і вологості. Говорячи про інтер’єри це стосується лазні, сауни або кухні.Цегла в інтер'єрі

На облицювальний матеріал діє не тільки мікроклімат в приміщенні, але і вологість стін. Неякісно виконана зовнішня гідроізоляція стін можуть призвести до того, що цегла почне темніти і руйнуватися. Уникнути цього можна, скориставшись гидрофобизатором — водовідштовхувальним просоченням.

Цегляні стіни та інших елементи з цегли характерні стилю лофт. Саме популярність старих промислових будівель як житлових приміщень сприяла виникненню цегляних тенденцій у світі інтер’єрної моди.

Лофти — так називають житлові квартири та будинки в старих занедбаних фабриках, складах, майстернях тощо Купуючи таке приміщення, люди намагалися зберегти первозданну «промислову естетику»: безліч труб під стелею і вздовж стін, цегляна кладка, балки.Цегла в інтер'єрі

Так виділився стиль лофт, який тепер можна побачити не тільки в колишніх промислових будівлях, які стали житловими, а й у звичайних будинках і квартирах. Якщо ви хочете створити інтер’єр у стилі лофт, без цегляних стін вам не обійтися.

Також використання цегли характерно стилю готика. Готика — це стиль Європи середніх віків, лицарських замків і середньовічних монастирів.

У ті часи ще не прагнули додатково обробляти кам’яні стіни, тому привносячи готичні мотиви в інтер’єри сучасних осель, дизайнери часто активно використовують цегляну кладку, оформляючи нею деякі стіни, стрілчасті арки, колони і т.п.

Інтер’єри виходять ефектними завдяки своїй контрастності: наприклад, брутальна цегляна кладка сусідить з розкішним ліжком з балдахіном, а стрельчатая арка зі старої цегли — з кришталевою люстроюЦегла в інтер'єрі

Цегляна кладка зустрічається і в сучасних інтер’єрах в стилі мінімалізм. Найчастіше бурий, коричневий або червона цегла сусідить тут з біло-сіро-чорними стінами, підлогою та меблями.

Наявність грубої цегляної кладки в такому інтер’єрі підкреслює його урбаністичну сутність. Однак цегляні стіни в сучасному інтер’єрі можуть бути і акуратними білими або сірими, чи не контрастують з іншого обробкою і меблями, а лише вносять різноманітність своєї ритмічної фактурою.

Добавить комментарий