Бамбук в інтер’єрі

Бамбук в интерьере

Бамбук — красивий і міцний матеріал, тому його так часто використовують при створенні різних предметів інтер’єру. Будь-яке приміщення зможе стати більш екзотичним, якщо в ньому є щось, виконане з бамбука.

Так як бамбук є натуральним матеріалом, він легко поєднується з каменем і деревом і може використовуватися при створенні практично будь-яких інтер’єрів.Бамбук в интерьере

Меблі з бамбука в інтер’єрі

Міцність бамбука відома з давніх часів. Саме з нього виготовляли зброю в Стародавньому Китаї, будували житла, плоти. Що вже говорити про меблі! До того ж столи, ліжка, крісла, скрині та інші предмети інтер’єру, виконані з бамбука, здатні прикрасити будь-яке приміщення — будь то спальня, балкон, тераса або кухня.Меблі з бамбука в інтер’єрі

Декорації в інтер’єрі з бамбука

Бамбук може використовуватися в інтер’єрі як декоративний елемент. Наприклад, виконана зі стовбурів бамбука перегородка зможе не тільки прикрасити приміщення, але і зонувати простір.

Крім того, за допомогою бамбукових стовбурів різної величини, кольору і розміру можна створити незвичайний і оригінальний орнамент на стінах квартири, обрамити ними картину, зробити жалюзі.

Дуже екзотично виглядатимуть кілька стовбурів від підлоги до стелі, розставлених в штучному грунті. Так в квартирі буде створена ілюзія бамбукового лісу.Декорації в інтер’єрі з бамбука

Оздоблення в інтер’єрі з бамбука

Бамбук може використовуватися в якості обробки стін або стелі. Це перетворить інтер’єр в цікаву африканську хатину. Але не рекомендується обробляти всю кімнату бамбуковими стовбурами, це зашкодить загальній стилістиці приміщення.

Якщо простір кімнати дозволяє здійснювати експерименти, то бамбуком можна прикрасити стелю або одну зі стін. Але будьте уважнішими — при маленькому метражі подібні прикраси зможуть візуально «вкрасти» багато місця.

Живий бамбук в інтер’єрі

Бамбук можна вирощувати у себе вдома. Це красиве зелене рослина зможе стати прикрасою будь-якого приміщення.

Бамбук — або, як його ще називають, драцена — є трендом в області фен-шуй, він приносить у дім щастя. Завдяки цьому він знайшов широку популярність як кімнатної рослини.

Добавить комментарий