Африканський стиль в інтер’єрі

Африканський стиль в інтер'єрі

Африканський стиль можна вважати найбільш екзотичним і гротескним стилем з усіх. Причому ця екзотика не має нічого спільного зі складними формами та проявами розкоші.

Африканський стиль свідчить про те, як повинен виглядати мінімалізм в природному поданні: прості форми в доповненні грубих фактур, енергія і динаміка — поклик до руху і життя. Цей стиль дозволяє зарядитися, отримати додаткові сили.

Сьогодні африканський стиль — один з найбільш затребуваних серед етнічних стилів. Відмітна його риса — підвищена імпульсивність, дитяча простота і безпосередність. Тут немає ні краплі розміреності і розсудливості, а тим більше солідності, тому африканський стиль припаде до душі тим, кому набрид урбаністічним хай-тек.Африканський стиль в інтер'єрі

Важливі елементи африканського стилю — це натуральні матеріали (деревина, камінь, кераміка, тканина), тематичні предмети декору (статуетки богів і тварин, численні вази з екзотичними квітами, шкури тигрів і зебр), а також використання контрастів.

В африканському стилі присутній масивні меблі, виконана в простих геометричних формах або плетені меблі, виготовлені з натуральних матеріалів: абаки, ротанга або пальмової кори.

Африканський стиль в інтер'єрі

Кольори найрізноманітніші, як і в природі: яскраво-червоний, жовтий, помаранчевий, коричневий і т.д. Кольори Африки — це теплі відтінки, що імітують сонце, диких тварин і рослинність.

Африканський стиль — це вираження самобутньої творчості племен Чорного континенту. І треба сказати, їх екзотичний стиль знайшов своє відображення в сучасності: саме африканські мотиви надихнули європейця на створення трьох нових стилів: колоніального, етно та ар-деко.

Африканський стиль в інтер'єрі

Всі ці стилі вимогливі щодо пошуку експонатів і тому відрізняються великими грошовими витратами. Від цього нікуди не дінешся, на те вона і екзотика. Чи зустрічали Ви коли-небудь в підземному переході сучасного міста ікла павіана? А чорне дерево і в ті часи коштувала на вагу золота.

Африканський стиль в інтер'єрі

Самі американці не соромилися декорувати свої житла всім, що попадеться під руку. Це могли бути панцири черепах, роги, кігті й ікла різних диких тварин, пір’я птахів, шкіра змій і крокодилів, луска риб і навіть яєчна шкаралупа. Інтер’єр, виконаний в африканському стилі, дивним чином поєднує комфорт сучасної квартири і прагнення бути ближче до природи.

Добавить комментарий