15 свіжих ідей для інтер’єру кухні

Кожен сезон дарує всім любителям дизайну інтер’єру нові ідеї, свіжі підходи до декору і планування, які можна втілити в рамках вашого будинку вже сьогодні. Якісь переробки вимагають серйозних робіт і відчутних витрат, а якісь, навпаки, прості у виконанні і не позначаться на вашому бюджеті.

В інтер’єрі цієї кухні обідній стіл вирішено було замінити повноцінної лаунж-зоною, що є вельми нетривіальним підходом.

Варто відзначити, що місткість обідньої зони була одним з головних вимог замовника. Ось чому тут з’явилося відразу два зручних диванчика, які сконструйовані таким чином, що спинки служать і як тумб.
15 свіжих ідей для інтер'єру кухні

15 свіжих ідей для інтер’єру кухні

Відмінною ідеєю для тих кухонь, де часто не вистачає місця, може стати стіл на коліщатках. Його можна використовувати і як продовження обіднього столу, і як робочу поверхню для готування.

Цікаво і небанально виглядає дует з пофарбованих в один відтінок холодильника і будь-якого з кухонних предметів меблів.

Освіжити інтер’єр кухні можна і за допомогою обклеювання однієї зі стін шпалерами з яскравим, модним малюнком. Вибирайте спеціальні, зносостійкі і легко миються.

Індустріальний стиль сьогодні дуже актуальне, можливо, саме він внесе в декор вашої кухні свіже настрій.15 свіжих ідей для інтер'єру кухні

Стільниця для кухонного столу зовсім не обов’язково повинна бути виконана з дерева або керамограніта, дайте волю фантазії та креативності і зверніть увагу на інші матеріали.

Актуальний для заміських будинків висока стеля не завжди потрібно ховати, адже відкриті балки і перекриття можуть виглядати дуже стильно.

Мабуть, найочевиднішим і універсальним способом оновити інтер’єр будь-якої кімнати, в тому числі і кухні, було і залишається фарбування. Зміна кольорової палітри в одну мить змінить настрій інтер’єру, навіть якщо всі предмети меблів залишаться старими. Ось чому корисно іноді додавати хоча б деякі яскраві акценти, а, можливо, і міняти колір повністю.15 свіжих ідей для інтер'єру кухні

Найбільшу площу на кухні займають шафки і стелажі, іноді це цілісний гарнітур, іноді — набір з різних предметів. У будь-якому випадку фарбування саме цих меблів найбільш явно змінює весь інтер’єр в цілому. Добре виглядає не тільки один колір, але і поєднання двох відтінків.

15 свіжих ідей для інтер’єру кухні

Плитка є одним із самих практичних оздоблювальних матеріалів для роботи в приміщеннях з підвищеною вологістю, таких, як кухня. Але не варто обмежуватися класичної квадратної плиткою, адже сьогодні вибір просто величезний, можна підібрати навіть дуже оригінальні зразки.15 свіжих ідей для інтер'єру кухні

Любителі всього природного і натурального гідно оцінять обробку неокрашенной деревиною.

Якщо говорити про зручність і довговічності, то навряд чи щось може бути краще, ніж меблі для кухні, виготовлені на замовлення.

Ми не часто використовуємо в інтер’єрі кухні кришталеві люстри, це, насправді, не завжди практично і доречно, але іноді невеликі, симпатичні люстри можуть виглядати дуже стильно і свіжо саме в рамках кухонної зони.15 свіжих ідей для інтер'єру кухні

Організація зберігання — це, мабуть, першорядне завдання при створенні інтер’єру кухні. Постарайтеся переглянути пристрій своїх ящиків і стелажів, можливо, їх пора замінити на більш компактні і в той же час місткі.
15 свіжих ідей для інтер'єру кухні

Ось ще один предмет меблів, який став вже класикою інтер’єрного дизайну, і, потрібно відзначити, цілком заслужено. Це кухонний острів, річ практична, стильна і функціональна. Важливо правильно оцінити, чи дозволяє площа вашої кухні установку такого значного предмета, але якщо простір є, то розглянути цей варіант.
15 свіжих ідей для інтер'єру кухні
15 свіжих ідей для інтер'єру кухні

15 свіжих ідей для інтер'єру кухні

Добавить комментарий